מאמרים

הבתים שמוצעים למכירה לא לטעמכם? לרובנו יש בית חלומות, חזון מושלם לאיך ביתנו ייראה, מבחינה חיצונית ופנימית. אך לא משנה אילו סכומים של כסף נחליט להשקיע בו,

לחלקנו הגדול אין את ההכשרה, הידע המקצועי, הזמן או הסבלנות לעשות הכל בעצמנו - לכן במקרים כאלה אנו מעדיפים לשכור מקצוענים בתחום שיסייעו לנו להשלים את המשימה.

פתרונות חימום לאמבטיה

אמבטיה הוא אחד המתחמים היותר רגישים בבית במובנים שונים. מי ששוהים בחדר האמבטיה חשופים לקור ולחום מעצם העובדה שהם שוהים שם כשהם עירומים. פתרונות שוניםלאמבטיה מאפשרים מתן מענה כולל הן לחימום המים והן לחימום החלל עצמו.ענפי הפיסול בזכוכית והאומנות הדקורטיבית, הינם שני התחומים הפופולריים ביותר בנושא אומנות בזכוכית. אומנות בזכוכית עושה שימוש במספר טכניקות שונות לצורך עיצוב ופיסול הזכוכית, כגון ניפוח זכוכית, מיזוג זכוכיות, התכת זכוכית במבער שולחני, יציקות זכוכית, הצנחת זכוכית וטכניקה עיצובית נוספת הנקראת ויטראז'. טכניקות אלו מצריכות עבודה בטמפרטורות גבוהות לצורך עשיית היצירה, וברובן יש גם צורך לעשות שימוש בתנורים ובכלים מיוחדים. ישנן יצירות בזכוכית שלא מצריכות עבודה בטמפרטורות גבוהות, כגון ציור על גבי זכוכית ופסיפס מזכוכית, המצריך רק שימוש בדבק.

דלתות זכוכית למקלחונים - מעוניינים להתקין באמבטיה שלכם דלתות למקלחונים שיאפשרו שימוש נוח ופונקציונלי, וכל זאת מבלי להתפשר על עיצוב? חשוב לכם לקנות מוצרים איכותיים?

חיפוי זכוכית קירות - חיפויים אלה, כאשר הם מבוצעים כהלכה מעניקים לחלל בו הם מוקנים מראה מודרני, מעוצב ויוקרתי. על סוגי חיפוי הקירות השונים תוכלו ללמוד במאמר זה.

זגג הוא איש מקצוע מומחה לעבודות זכוכית, כגון: חיתוך והתקנת מחיצות זכוכית לשימושים שונים, וכן חיתוכי מראות וזיגוגם אל תוך מסגרות.

ענף הזגגות הינו רחב ומונה עסקים רבים, כל עסק מומחה בתחומו. ישנם עסקים המומחים לזיגוג ולעיצוב של מראות; אחרים מומחים לזיגוג שמשות רכב ואחרים לזיגוג חלונות ומחיצות זכוכית.

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם!

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות איכות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום
icons8 whatsapp 96