הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית - הדפסת זכוכית, הדפסת זכוכית על סוגי זכוכית , כל סוגי ההדפסה , אם זה תמונות של אישיים או של משפחה, או לבית כנסת הדפסת זכוכית עדינה וגם זכוכית קשיחה.

ניתן לראות במספר תמונות את סוגי חיפוי זכוכית להדפסה שלנו

הדפסה על זכוכית הינו תחום בפני עצמו, שוק רחב ומפותח ביותר. עם התפתחות תחום הדפוס הדיגיטלי בימינו, אנו יכולים לפתח כל קובץ או תמונה מהמחשב על זכוכית באיכות ורזולוציות מהגבוהות בעולם. אצלנו בחברה רואים בעבודה בזכוכית ניתן לראות היום בכל מקום, גם בעיצוב הבית וכן העסק.

הדפסה על זכוכית !
הדפסה על פרספקט !

היום, עם מכונות ההדפסה החדשות, אנחנו מצליחים להדפיס על זכוכית גם את הצבע הלבן.לבן אמיתי, וגם על זכוכית שחורה.

אז אם את/ה רוצה להדפיסחיפוי זכוכית למטבח או להדפיס זכוכית מיוחדת לחדר האמבטיה
פשוט שלח/י את העיצוב המיוחד או שתבחר מהקטלוג שלנו ונשמח להדפיס ישירות על זכוכית במחירים לכל כיס

מידות הדפסה על זכוכית:

40*40 זכוכית רגילה
60*40 זכוכית רגילה

יש בזכוכית הדפסה על זכוכית ויש צריבה על זכוכית, הצריבה על זכוכית מגיעה בדרך כלל במקלחונים או באמבטיון שבחלק העליון יש צריבה של הזכוכית על מנת שלא יהיה שקוף, בהדפסה על זכוכית , לוקחים פשוט פלטה של הזכוכית ועליה בצורה מאוד מיוחדת ואיכותית מדפיסים את ההדפסה שנבחרה ע"י הלקוח ולאחר מכן ההתקנה של עבודת הזכוכית היא רגילה, זהירות כמו שתמיד.

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם!

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות איכות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום
icons8 whatsapp 96