דלתות זכוכית

דלתות זכוכית

 

א.כ. מראות איכות ומקלחונים מתמחה בייצור דלתות זכוכית למטבח, בהתאמה אישית להעדפות הלקוח ולמידות הרצויות. צוות המומחים שלנו ישמח לשבת אתכם, לתת לכם ייעוץ לגבי המוצר המתאים לכם ולעיצוב הכללי של הבית, ולספק לכם מוצר איכותי, מרהיב ויוקרתי בדיוק כמו שרציתם.

באפשרותינו לייצר מגוון דלתות מזכוכית לכל מטרה, הניסיון שלנו בעיצוב  זכוכית מאפשר לנו להתאים את הדלתות בהתאם לצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל תנאי ובמבחר מידות ועיצובים לבקשת הלקוח. ניתן להזמין אצלנו מגוון דלתות למשרדים לבתים  ולחנויות צוות המומחים שלנו ישמח לשבת אתכם על מנת לקבל ייעוץ לגבי המוצר המתאים המתאים לכם. 

 

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת מייל חוקית

פרוייקטים נבחרים

לקוחות ממליצים

שלום לכולם, קניתי דירה חדשה באזור חדש, דוד הגיע אליי לדירה, ראה את הדירה, המליץ לי על מקלחונים, עזר לי לבחור את הזכוכית הנכונה.
לאחר כמה חודשים , הגיע הצוות שלו , ובאמת כל מה שביקשתי הגיע, בצורה מדויקת ועבודת הגימור הייתה מעולה.
תודה רבה ! אני אחזור זה בטוח 

בסה"כ עשיתי סיבוב עם אישתי באשדוד, נכנסו תצוגה של א. כ מראות איכות, רצינו מראה פשוטה, ואז ראינו את כל הגלריה עם ההדפסות על זכוכית, אשתי אוהבת את הים, אז דוד הדפיס את הים על המראה ואז יצאנו משם מאושרים וכל אחד שבא אלינו מתלהב מהמראה עם ההדפסה על זכוכית.

השעה הייתה 9 בבוקר בחנות שלי, הייתה תאונה והתפוצצה לי הויטרינה, תפסתי את הראש, אמרתי מה אני יעשה, התקשרתי לא.כ מראות, שלחו צוות מהר לקחת מידות , עוד באותו יום לפני הסגירה של החנות , הייתה לי ויטרינה מוכנה, לא אשכח לו את זה לעולם!

© כל הזכויות שמורות לא.כ מראות איכות בע"מ עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום
icons8 whatsapp 96